Co nabízíme

Potřeby našich klientů jsou často velmi rozsáhlé i specifické. Široké portfolio služeb dokážeme poskytovat díky specializovaným konzultantům, kteří velmi dobře znají své odvětví, mají v něm zkušenosti a orientují se v aktuálním dění.

Farmaceutický průmysl a zdravotnictví

Věda a produkce v oblasti lidského zdraví byla odjakživa v centru zájmu celé společnosti. I my jí věnujeme speciální pozornost. Chápeme ji jako dynamické odvětví, s komplexní strukturou a velmi specifickými profesními požadavky. Dokázat najít ty správné lidi ve správném oboru je obzvlášť ve zdravotnictví práce pro specialistku.

Finanční služby

Ve světě financí je vždy tvrdá konkurence a umět se v něm orientovat vyžaduje skutečného znalce. Někoho, kdo je v bance jako doma, má okamžitý přehled o situaci a vyzná se ve vodách finančních trhů. Jako naše specialistka, která dokáže bleskově vylovit z finančního moře toho správného žraloka.

Informační technologie a telekomunikace

Když se zeptáte, s čím pracuje IT, každý Vám potvrdí, že s jedničkami a nulami. My se specializujeme především na ty jedničky. Naše konzultantka dokáže rozkódovat každý problém a v široké personální síti najít zaměstnance odpovídajícího vypsané pozici.

Logistika a doprava

Ne všechno je vždy ve správný čas na správném místě a tak se věci musí často přemisťovat. A nejen kvůli tomu je třeba mít o světě logistiky perfektní přehled. Dokážeme najít Vašeho člověka, ať už je v pohybu nebo někde na místě. Stačí se zeptat našeho konzultanta přes logistiku a dopravu.

Poradenské a právní služby

Neznalost zákona neomlouvá. Jeho znalost naopak pomáhá. A když hledáte právní špičku, která se v zákonech perfektně vyzná, nejlépe Vám pomůže někdo, kdo se perfektně vyzná v právních špičkách. Jako naše konzultantka.

Průmyslová výroba

Jednomu z největších světových hospodářských odvětví samozřejmě věnujeme zvláštní pozornost. Nezáleží na velikosti Vašeho podniku nebo projektu, víme přesně, kde pro něj hledat profesionály. Naši konzultanti Vám kdykoliv poradí.

Přírodní zdroje a energetika

V současnosti jde o jeden z největších a nejdynamičtějších trhů. Úzce se na něj zaměřujeme a sledujeme každý krok, který provází personální pozadí tohoto odvětví. A i z jeho největší hloubky dovedeme pro Váš byznys vytěžit diamanty mezi profesionály.

Spotřební zboží a služby včetně médií

Tato pestrá a široce pojatá kategorie může mít o to specifičtější požadavky. Využijte služeb našeho konzultanta, který se dovede v celé šířce odvětví perfektně zorientovat a najít ideálního kandidáta jako magnet jehlu v kupce sena.

Státní správa, vzdělávání a neziskové organizace

O tom, jak veřejnému sektoru dokážou pomoct výrazné osobnosti a profesionálové není pochyb. Víme to z vlastní zkušenosti, protože je umíme najít.

 

Kontakt

CHC Partners
Kancelář (Vinohradská)
Vinohradská 1597/174
130 00 Praha 3
e-mail: info@chcpartners.cz
Tel.: +420 222 990 215


Výpis z obchodního rejstříku

Kde nás najdete

 

Mapa webu