Lidé v CHCP

Andrea Vacková

Senior Consultant

CHC Partners
vackova@chcpartners.cz, 606 492 555, 


Andrea do týmu CHC Partners vstoupila v dubnu 2015.

V průběhu své pracovní kariéry se zaměřovala především na obchod, a to v oblasti bankovních služeb a personalistiky. Začínala na pozici operátora v call centru ČSOB, kde získala největší dovednosti v oblasti komunikace a vyjednávání, následně tyto zkušenosti zúročila i při práci v dalších call centrech.

Po 7 letech se z financí a bankovnictví přesunula do oblasti personalistiky. Pracovala pro personální agenturu Manpower. Začínala zde na pozici Temporary Consultant, pak Permanent Placement Consultant a Head Researcher , následně zastávala i pozici Školitel / Trenér.

V této personálně-obchodní sféře působila necelé tři roky a poté se vrátila zpět do oblasti financí a působila na pozici Branch Manager Raiffeisenbank, kde své zkušenosti obohatila i o manažerské dovednosti a řízení lidí.

Vzdělání má jak ekonomické, tak sociální. Středoškolské studium zakončila maturitou na Obchodní akademii v Jánských Lázních. Následně pokračovala ve studiu na vysoké škole v Hradci Králové, obor Speciální pedagogika, a studium zakončila magisterským titulem.

Mezi její největší koníčky patří jízda na koni, správa vlastního statku nedaleko Prahy a vše co ke koňařství patří.

 

 

Kontakt

CHC Partners
Kancelář (Vinohradská)
Vinohradská 1597/174
130 00 Praha 3
e-mail: info@chcpartners.cz
Tel.: +420 222 990 215


Výpis z obchodního rejstříku

Kde nás najdete

 

Mapa webu