Alena Vrzáková


Event Co-ordinator

CHC Partners
vrzakova@chcpartners.cz

Alena je v týmu CHC Partners od června 2015.

Po skončení střední školy pobývala dva roky pracovně v Rakousku kde si zlepšovala němčinu. Po návratu se věnovala managementu v gastronomické sféře. Poté přešla k vlastnímu podnikání v oblasti obchodu a gastronomie. Ve své profesionální dráze získala velké zkušenosti v oblastech obchodu, facility managementu, řízení a motivace týmu, managementu, školení a lektorování. Má také praxi z oblasti pojišťovnictví.

Vzhledem k načerpaným zkušenostem je Alena schopna poradit klientovi v obsazování zejména obchodních a poradenských pozic v oblasti služeb v různých segmentech trhu.

Mezi společnostmi, kde pracovala, jsou např. P. Dussmann, Česká pojišťovna, Terinvest nebo Flambée. V současné době stále působí také jako Investiční specialista u společnosti DIC. Mezi její zájmy patří cestování, sport, četba, sebevzdělávání a divadlo.


Další konzultanti:


 • Senior Consultant Andrea Vacková

  Andrea Vacková

  Senior Consultant

  Andrea do týmu CHC Partners vstoupila v dubnu 2015. V průběhu své pracovní kariéry se zaměřovala především na obchod, a to v oblasti bankovních služeb a personalistiky. Začínala na pozici operátora v call centru ČSOB, kde získala největší dovednosti v oblasti...

 • Senior Consultant Libor Kaňák

  Libor Kaňák

  Senior Consultant

  Libor se stal posilou našeho týmu v březnu 2016 a jeho klíčovými oblastmi vyhledávání talentů jsou informační technologie a telekomunikace. Po ukončení studia začal Libor rovnou podnikat a zabýval se zpracováním dat v privátní administrativní sféře....

Kontaktovat Alena Vrzáková

+420 222 990 215
+420 792 310 776
vrzakova@chcpartners.cz
V-card: stáhnout

Specializace Alena Vrzáková

 

Kontakt

CHC Partners
Kancelář (Vinohradská)
Vinohradská 1597/174
130 00 Praha 3
e-mail: info@chcpartners.cz
Tel.: +420 222 990 215


Výpis z obchodního rejstříku

Kde nás najdete

 

Mapa webu