Libor Kaňák


Senior Consultant

CHC Partners
kanak@chcpartners.cz

Libor se stal posilou našeho týmu v březnu 2016 a jeho klíčovými oblastmi vyhledávání talentů jsou informační technologie a telekomunikace.

Po ukončení studia začal Libor rovnou podnikat a zabýval se zpracováním dat v privátní administrativní sféře. Následně přijal nabídku na pozici konzultanta v oblasti IT/TELCO ve společnosti Baryon. Odtud přešel do personální agentury DRILL, kde se stal senior konzultantem a posléze i vedoucím týmu. Po dvou letech se ovšem vrátil zpět do firmy Baryon na pozici vedoucího divize personálních služeb a záhy se stal také majitelem a jednatelem celé společnosti. Během této doby si Libor rozšiřuje své portfolio služeb o dotační poradenství pro čerpání ze strukturálních fondů a získal také zkušenosti s přípravou podnikatelských plánů, přípravou žádostí o dotace a řízení celého procesu z pozice projektového manažera.

Libor vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a domluví se anglicky. Tvrdí ovšem, že nejlépe za něj stejně hovoří jeho zkušenosti.

Pokud chce relaxovat, vyrazí se svými dvěma syny v létě na horské kolo a v zimě na lyže nebo na běžky.


Další konzultanti:


 • Senior Consultant Andrea Vacková

  Andrea Vacková

  Senior Consultant

  Andrea do týmu CHC Partners vstoupila v dubnu 2015. V průběhu své pracovní kariéry se zaměřovala především na obchod, a to v oblasti bankovních služeb a personalistiky. Začínala na pozici operátora v call centru ČSOB, kde získala největší dovednosti v oblasti...

 • Event Co-ordinator Alena Vrzáková

  Alena Vrzáková

  Event Co-ordinator

  Alena je v týmu CHC Partners od června 2015. Po skončení střední školy pobývala dva roky pracovně v Rakousku kde si zlepšovala němčinu. Po návratu se věnovala managementu v gastronomické sféře. Poté přešla k vlastnímu podnikání v oblasti obchodu a...

Kontaktovat Libor Kaňák

+420 222 990 215
+420 602 388 532
kanak@chcpartners.cz
V-card: stáhnout

Specializace Libor Kaňák

 

Kontakt

CHC Partners
Kancelář (Vinohradská)
Vinohradská 1597/174
130 00 Praha 3
e-mail: info@chcpartners.cz
Tel.: +420 222 990 215


Výpis z obchodního rejstříku

Kde nás najdete

 

Mapa webu