Andrea Vacková


Senior Consultant

CHC Partners
vackova@chcpartners.cz

Andrea do týmu CHC Partners vstoupila v dubnu 2015.

V průběhu své pracovní kariéry se zaměřovala především na obchod, a to v oblasti bankovních služeb a personalistiky. Začínala na pozici operátora v call centru ČSOB, kde získala největší dovednosti v oblasti komunikace a vyjednávání, následně tyto zkušenosti zúročila i při práci v dalších call centrech.

Po 7 letech se z financí a bankovnictví přesunula do oblasti personalistiky. Pracovala pro personální agenturu Manpower. Začínala zde na pozici Temporary Consultant, pak Permanent Placement Consultant a Head Researcher , následně zastávala i pozici Školitel / Trenér.

V této personálně-obchodní sféře působila necelé tři roky a poté se vrátila zpět do oblasti financí a působila na pozici Branch Manager Raiffeisenbank, kde své zkušenosti obohatila i o manažerské dovednosti a řízení lidí.

Vzdělání má jak ekonomické, tak sociální. Středoškolské studium zakončila maturitou na Obchodní akademii v Jánských Lázních. Následně pokračovala ve studiu na vysoké škole v Hradci Králové, obor Speciální pedagogika, a studium zakončila magisterským titulem.

Mezi její největší koníčky patří jízda na koni, správa vlastního statku nedaleko Prahy a vše co ke koňařství patří.


Další konzultanti:


 • Senior Consultant Libor Kaňák

  Libor Kaňák

  Senior Consultant

  Libor se stal posilou našeho týmu v březnu 2016 a jeho klíčovými oblastmi vyhledávání talentů jsou informační technologie a telekomunikace. Po ukončení studia začal Libor rovnou podnikat a zabýval se zpracováním dat v privátní administrativní sféře....

 • Event Co-ordinator Alena Vrzáková

  Alena Vrzáková

  Event Co-ordinator

  Alena je v týmu CHC Partners od června 2015. Po skončení střední školy pobývala dva roky pracovně v Rakousku kde si zlepšovala němčinu. Po návratu se věnovala managementu v gastronomické sféře. Poté přešla k vlastnímu podnikání v oblasti obchodu a...

Kontaktovat Andrea Vacková

+420 222 990 215
+420 606 492 555
vackova@chcpartners.cz
V-card: stáhnout

Specializace Andrea Vacková

 

Kontakt

CHC Partners
Kancelář (Vinohradská)
Vinohradská 1597/174
130 00 Praha 3
e-mail: info@chcpartners.cz
Tel.: +420 222 990 215


Výpis z obchodního rejstříku

Kde nás najdete

 

Mapa webu