Stanton Chase mění značku, aby lépe odrážela blízký vztah s klienty

P r a h a, 22. prosince 2014 – V minulých dnech představila společnost Stanton Chase International v rámci oslav 25. výročí nové webové stránky a aktualizuje zároveň svou korporátní identitu. Prostřednictvím aktualizované značky chce zdůraznit svou hlavní odbornost a hodnoty, v jejichž středu je vždy klient.

„Díky naší práci se obchodní vztahy s globálními klienty proměnily spíše na partnerství,“ říká Jozef Papp, Managing Partner pražské pobočky společnosti Stanton Chase. „Jednoduše řečeno je naším úspěchem právě a jen úspěch klienta. Snažíme se pro partnery identifikovat, ohodnotit a rekrutovat top manažery, kteří je povedou dlouhodobě k úspěchu. Nový branding nám pomáhá formulovat a utužit hlavní sdělení naší obchodní nabídky, kterou překládáme klientům už několik let.“

Kromě nových webových stránek představuje společnost Stanton Chase ke svému 25. výročí rovněž nové logo a marketingové materiály. Nový firemní styl charakterizuje Stanton Chase jako partnera vedení firem (Leadership Partner).

Podle Jozefa Pappa vychází nový positioning značky z cíle zdůraznit, že je firma připravena pečlivě naslouchat, rychle reagovat a nabídnout srozumitelnou strategickou radu ve chvíli, kdy její klienti identifikují a získávají špičkové talenty. „Výhodou Stanton Chase je její široká síť 73 poboček ve 46 zemích, díky kterým funguje spolupráce s klienty i napříč trhy, regiony a jinými kulturními zvyklostmi,“ říká Jozef Papp.

Rebranding je součástí globální strategické vize, která má Stanton Chase profilovat jako spolehlivého partnera uznávaného kvůli mimořádným výsledkům v oblasti vyhledávání talentů po celém světě.

 

Kontakt

CHC Partners
Kancelář (Vinohradská) Sídlo (Duškova)
Vinohradská 1597/174 Duškova 164
130 00 Praha 3 150 00 Praha 5 – Smíchov
e-mail: info@chcpartners.cz e-mail: info@chcpartners.cz
Tel.: +420 222 990 215 Tel.: +420 222 990 215


Výpis z obchodního rejstříku

Kde nás najdete